czwartek, 17 grudnia 2009

Losowanie!!!

Witam Państwa bardzo serdecznie na rozdaniu nagrody z okazji dnia pluszowego misia. Mam na imię Maciej i dziś będę Państwa gospodarzem. W trakcie losowania towarzyszył nam będzie utwór zespołu Tymon & Transistors pod tytułem „Biały Miś”


Wszystkie nadesłane prace konkursowe były wspaniałe i bardzo żałujemy, że możemy wylosować tylko jedną z nich. Przystąpmy jednak do losowania.

Bęben maszyny losującej jest

pusty...

...gdyż pora jest późna i głód doskwiera.

W pojemniku znajduje się 13 równo poskładanych karteczek z nazwiskami uczestniczek konkursu, które nadesłały swoje prace na adres anusiakrawczyk@wp.pl


Następuje zwolnienie blokady:

Ramię maszyny losującej wybrało zwyciężczynię (wiemy już na pewno, że nie jest to mężczyzna)

Krótka przerwa z powodu problemów technicznych (maszyna losująca nie chciała oddać karteczki z nazwiskiem zwyciężczyni a nawet próbowała ją cichcem spożyć).

I oto nazwisko zwyciężczyni.

Została nią Pani Magdalena Sokołowska. Gratulujemy.


Dziękujemy serdecznie za uwagę i życzymy szczęścia przy kolejnych losowaniach.


Pozdrawiam

Maciej

P.S. Post ten został opublikowany za zgodą autorki bloga, która niestety wpisu dziś wykonać nie mogła. Wybaczą Państwo formę ale jest to mój debiut na polu pisarstwa blogowego.

1 komentarz:

Madziorek pisze...

gratuluję, a bęben mam nadzieję że już nakarmiony , hihihi.. . super relacja z losowania, oj Macieju, Macieju, zacznij pisać bo się marnujesz ;-))))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...